| cristinel98 a întrebat:

Buna ziua TPU.Mi am achizitionat un Nokia lumia 520 si am o problema:
Cand dau le youtube si vr sa ascult o melodie imi canta putin si dupa imi zice:decode error?
Ce pot sa ii fac?
Funda cel mai bun raspunswinking
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cel mai probabil e de la sistemul de operare. Daca ruleaza un sistem gen 8, updateaza la cea mai noua versiune disponibila.
Daca ai 8.1 incearca sa vezi daca poti sa-i faci un downgrade. Sunt multi cu problema asta, si nu prea s-au gasit rezolvari:
http://www.reddit.com/......1_upgrade/