| ZeusdinBanat a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Samsung S5. As vrea sa stiu daca fac o alegere buna. As vrea sa imi dati cateva argumente pro si unele contra, ca de exemplu cat tine baterie, daca nu se blocheaza, daca nu da crash la aplicatii, etc...

Multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| andutzu2000 a răspuns:

ASUS Zenfone 2 = 4GB RAM; 2, 3GHz QuadCore= Si ieftin si bun. http://www.pcgarage.ro/......4g-silver/

| Stephan142 a răspuns:

S5...nu e tocmai bun calitate pret(din punctul meu de vedere)...Din cate stiu are lag mult si da crash in anumite jocuri...bateria e ok.Te tine ceva vreme(depide cat il folosesti).Mai bine mai pui niste bani si iti iei note 3...sau iti iei un s4 si iti raman si banihappy.Eu am un s4 si sunt multumit de el.Am facut upgrade la android 5.0.1 si acum se mai blocheaza si mai face fite(plus ca se duce bateria mai repede).Dar daca il pastrezi cu android kitkat4.4.4 sau cat e el e un telefon foarte bun.

| Flaviuss1234 a răspuns:

Sa ști că se blochează des dar cu bateria se ține tare, dar eu ți-aș recomanda sa îți iei un iPhone pentru ca are camera mult mai buna, nu se blochează si este mai rapid decât Samsung galaxy s5

| Flaviuss1234 a răspuns:

Un iPhone este o alegere mai buna!

| Denisveste77 a răspuns:

Cea mai naspa alegere are lag dupa un timp si fara saai o tona de jocuri sau aplicatii ia-ti s4 si te vatine mult mai mult si la baterie

| lordxman a răspuns:

Man iti recomand un telefon iOcean Rock M6752 (P.S Il gasesti la eMAG) Are 3 GB de RAM. Camera de 14 MP. Ecran de 5.5 inch. Toate astea la 1000 RON.Dar daca vrei neaparat un telefon mai scump iti recomand LG G3 sau LG G4. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?