| kilobot a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva
Am un Orange nivo si nu imi mai raspunde butonul de home,cel de jos si cand tin a pasat pe butonul de oprire, de obicei imi aparea oprire telefon si cel de Mod avion. :*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde unde l-ai lasat, a intrat mizerie in el sau daca a stat la umezeala s-a afectat acel buton. Trebuie desfacut de un specialist sa vada daca s-a ars sau sa il curete, daca e problema si nu mai merge arsura se reprezinta sub forma neagra.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Poti incerca sa faci o revenire la setarile din fabrica. Daca situatia va persista si dupa resetare, iti recomand sa mergi cu acest telefon si cu factura de achizitie a acestuia intr-un Orange Shop, spre a fi trimis in Service.

Cu prietenie,
Orange Helper