| Bogobasile a întrebat:

Ca performante, nu ca duritate/exterior/design : Iphone 5 Sau SAMSUNG S4?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2233.php

Toate cele bune.

3 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Dintre cele doua, Samsung Galaxy S4. Daca alegeai varianta de la 5S in sus de la iPhone, iti recomandam iPhone 5S-ul. sau 6/6 plus.

| Radeas1 a răspuns:

Galaxy S4. Mergi oricand pe altceva in afara de Apple daca nu vrei un telefon pentru design/support.

| ƘЭлT a răspuns:

SAMSUNG 100% e mult mai rezistent decat iPhone are un sistem usor de navigat nu trebuie sa-ti faci 100de conturi pentru aplicatii...