| malexandra1234 a întrebat:

Cam cai bani trebuie sa dai pe loc, la cumpararea unui tel. Samsung Galaxy note 3 pe abonament si cat trebuie sa platesti pe luna?
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Platesti pe telefon in functie de abonamentul operatorului. Daca alegi un abonament mai mic, gen 7-9 euro pe luna, cu atat platesti mai mult la achizitionarea telefonului.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Totul depinde de varianta de abonament si de ofertele operatorului de telefonie. nu avem cum sa iti raspundem la intrebare daca nu dai detalii