| EmiliaSd88 a întrebat:

Cam cat ar costa o pereche de casti pentru Samsung?

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Eu am cumparat de la Orange store cu 37 lei sau 35 si sunt niste casti excelente.
Basul se aude foarte tare dar ajuta foarte mult si programul poweramp.

| DorelExpertu a răspuns:

Daca sunt pentru smartphone in air originale undeva la 40 lei, daca pentru simplu undeva la 20

| george232323 a răspuns:

10-20 lei

| SoRiNaQo a răspuns:

Depinde ce fel de casti doresti sa iti iei : Daca vrei sa se auda mai tare, sa simti vibratiile bass-ului atunci o sa te coste mai mult.
Dar conteaza si ce fel de mufa pentru casti ai.
Daca ai una universala atunci s-ar putea sa te coste maxim 20 lei happy

Succes!

| Roxana_Balalau_1998 a răspuns:

Cam 25 de lei.