| afrodita3333 a întrebat:

Cam ce telefon pot sa-mi cumpar cu 800 lei?

27 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Gama Samsung.
Pa, pa.

| horia2012 a răspuns:

Nici pana cum nu te-ai hotarat? Mai, mai, mai...Ce e asa de greu? Hotaraste-te ce faci cu el si cumpara. Sunt o gramada la 800 lei. Dar daca crezi ca ai sa-ti cumperi un telefon de 800 si faca treaba unuia de 2500,
te inseli.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine iei unul second cu garantie (pentru ca nou e foarte scump si pierzi bani instant).Cel mai bine iei second un Nokia E5 sau E72.Sunt qwerty scrii mesaje rapid,camera buna, taste fizice nu porcarie de touch screen, cv mai rezistent, calitate, doar e Nokia.Parerea mea spre asta ar trebui sa te indrepti. Daca tu vrei sa dai banii pe o prosie cu touch screen si in 3 luni sa valoreze cu 3 milioane in minus e partea 2-a.

Sper ca te-am ajutat tongue
Ceauwinking :*

| MiculFaraon a răspuns:

Un telefon foarte bun si nu foarte scump la care te incadrezi este Samsung Y Pro. Crede-ma are varul meu si este foarte bun. Te poti interesa pe net. Oricum parerea mea se merita.

| Deyutza1039 a răspuns:

Pai, Nokia lumia 800, mi se pare interesant, elegant si eu zic ca arata frumos. Uite si un link:
http://www.nokia.com/ro-ro/produse/telefon/lumia800/

| kingD0G a răspuns:

Categoric asta:

http://www.pcgarage.ro/smartphone/samsung/galaxy-gio-s5660-dark-silver/

RAM este de 512, dar zici ca e de 1 GB, daca ai si preferinte muzicale sa stii ca se aude foarte bine cu o pereche d casti. Mai ai si o placa video adreno gpu 200 care la pretul ei isi face treaba. Duba cum spun si altii, bateria tine destul de mult.

Numai bine!

| alynutzu20 a răspuns:

Incerca cele de la Allview sunt si ieftine si bunewinking

| lucky_6605 a răspuns:

Un Lg L7

| CulturistuCris a răspuns:

Nici de nebun nu dadeam 800 lei pe un telefon imi luam suplimente pentru sala pentru 3 4 luni ..si imi luam un Nokia 1100 la 50 de lei si terminam balciu ..nu sunteti sanatosi cu telefoanele voastre n-aveti ma pc. gaylor

| emyy31 a răspuns:

Pai mai bunisor iti pot recomanda blackbarry curve

| dendendenis a răspuns:

Un Iphone4 la mana a doua.E super.

| alexandra1111124 a răspuns:

Poti vedea multe telefoane la preturi accesibile si foarte bune la eMAG

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Nu sunt deloc preturi bune pe Emag, sunt IMENSE fata de restul locurilor.

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

De unde stii eu chiar unele lucruri de calitate si de pret redus scuze daca am trimis pre tarziu acest comentariu dar am lipsit cateva zile si unde am fost eu nu am avut internet.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Ok,nu e nimic.Eu doar ti-am spus parerea mea.Dar calitate la pret de caramizi nu gasesti.

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Nu te supara ca te intreb cati ani ai?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Destui,stai linistita tongue

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Cati mai exact?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Nu conteaza tongue Da de unde brusca curioitate? tongue

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Scuxe dar am fost in vacanta si nu am apucat sa iti raspund din pura curiozitate vreau sa stiu cati ani ai?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Nu-i nimic tongue Macar tu ai fost in vacanta tongue Varsta e secret de stat laughing

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

De ce?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Pentru ca nu vreau so spun tongue

| alexandra1111124 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ce rau esticrying

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru alexandra1111124):

Las ca-ti trece tonguehee heewinking