| Dedu_Gabitzu_1995 a întrebat:

Care dintre telefoane este mai bun, Samsung galaxy s4 sau s3

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Salut!
Cu siguranta, este mai bun S4.Are Android 4.2 Jelly Bean fata de S3 care are 4.0 Ice Cream.Amandoua au procesor quadcore, dar S4 are frecventa de 1, 9 fata de 1, 4.La ram S4 este mai bun, 2 GB fata de 1GB. Dysplay-ul la S4 este de 5 inch fata de 4, 8 cat are S3.Ca o ultima concluzie, S4 are doua camere, una de 13 si una de 2 megapixeli fata de S3 care are una de 8 si una de 1, 9 megapixeli.

4 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Samsung Galaxy S4 este mai bun, dar si mai scump.

| cristimihailov a răspuns:

Daca ma intrebi pe mine, acela ar fi Vertu. Dar intre cele doua, S4 este mai nou. Ca urmare si mai puternic, sistem de operare mai nou, etc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2141.php

Toate cele bune.