| xEmOlOvEx a întrebat:

Care e diferenta dintre Samsung galaxy s6 edge si Samsung galaxy note edge? Adica, care e diferenta dintre samsungurile normale si samsungurile note.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 Edge (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ap4an7.php

Toate cele bune!

| Danzell a răspuns:

Diferenta este ca note-urile sunt destinate clasei business si au si functii specifice.

| OvidiuDrg a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6631&idPhone3=7079
Note au fost mereu mai mari, mai specializate pe business, pe cand S6 este mai mic, mai slab in specificatii, fiind dedicat oamenilor sa le spunem de rand.