| ricoset a întrebat:

Care e mai bun Blackberry 9320 sau Samsung Galaxy Young S6310? Ce are softul de pe Blackberry mai special fata de cel de la Samsung, si invers? Vreau pareri detaliate va rog despre ambele telefoane. Multumesc.

2 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy Young S6310

Toti stim ca firma Samsung esti o firma mai buna decat Blackberry.

| UtilizatorTpu001 a răspuns:

Salut. Nu compara Samsung cu BlackBerry pentru că BlackBerry este un telefon office iar Samsung-ul este pentru o gamă mai largă pentru jocuri, muzică, filme, internet s.a.m.d.