| Thales160 a întrebat:

Care e mai bun Samsung Galaxy S3 sau Iphone 4s. Eu am s3 si parca imi pare rau ca nu mi-am luat Iphone 4s... Dau Funda! Repede.happy

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Dintre S3 si iPhone 4s este mai bun S3-ul... Daca te gandeai sa iti iei de la iPhone 5s in sus, iti recomandam Apple-u. Deci ai facut o alegere buna fiindca iPhone 4s e mai slabut ca si Samsung Galaxy S3.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 I9300, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......1_1965.php

Toate cele bune.

| RaduTN a răspuns:

IPhone 4s este un telefon elegant.
Samsung Galaxy S3 este un telefon performant.

Daca l-ai luat pentru gaming\vizionare filme fii fericit de alegerea ta, daca l-ai luat doar pentru sms\facebook puteai sa iei IPhone 4s.

Dupa mine S3-ul bate la toate capitolele pe IPhone 4s.

Bft!

| PikachUS a răspuns:

Am și un Galaxy S3 acum am instalat pe el android 4.4.4 cu cyanogenmod. Merge mult mai bine decât cu rom-ul lui! Nu ai pic de lag în meniu! + că ai și root ( bine eu și pe rom-ul lui aveam root dar tot mai avea lag.) S3 e clar mai bun ca iphone 4s! Mai ales la ecran.

| Adi_Makanake_1993 a răspuns:

IPhone 4s este mai bun!