| smek3r a întrebat:

Care este cea mai tare aplicație pe care o aveți pe telefon?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bolt

| ReddY25 a răspuns:

Fotmob big grin

| mastadont a răspuns:

Be my eyes: e o aplicație pentru persoanele nevăzătoare care, folosindu-se de inteligența artificială, descrie orice imagine luată cu camera telefonului. Chiar mă ajută enorm în viața de zi cu zi, trebuie doar să fac o poză și am o descriere a obiectului sau chiar a împrejurimilor. Faza tare e că e complet gratis, în timp ce dispozitivele care fac același lucru costă în jur de 5000 de euro.

| mODIN a răspuns:

Everand (Inainte ii zicea Scribd)

| OmBanal33 a răspuns:

Contacts

| Andreimac a răspuns:

Chat GPT