| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus pentru smartphone, android respectiv jellybean 4.2.2? Am bitdefenderul care era instalat din fabrica dar nu este pornit, am zis sa ma interesez prima data happy Mersi

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Kaspersky desigur, rusul e nr 1 in lume

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi recomand Avast Free Mobile Security pe care-l poţi descărca de la linkul :
https://play.google.com/......ps/details

http://www.avast.com/free-mobile-security

Toate cele bune.

| Xpressurself a răspuns:

Daca nu ai informatii senzitive in telefon gen cont bancar etc nu ai de ce sa-ti instalezi asa ceva. bitdefenderul este bun, dar si unul gratuit este bun. orice antivirus este bun insa nu este necesar daca nu intri pe siteuri pentu adulti sau cu piraterii. la fel ca la pc sau laptop.

| HomeAlone2223 a răspuns (pentru Xpressurself):

Nu am asa ceva, telefonul e destul de performant dar nici nu il folosesc la capacitate maxima folosesc doar aplicatiile de baza, youtube, messenger, gmail, email, facebook si mai scot niste aplicatii de amuzament divertisment de pe magazin play.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Buna eu folosesc avast si in pc si in smartphone si sunt foarte multumit

| Grigore_Daniel_1984 a răspuns:

Eu folosesc Bitdefender si este foarte bun. Dupa cate stiu e cel mai bun antivirus pentru Android. happy

| Sav_Johny_1992 a răspuns:

In primul rand nu stiu de ce aveti nevoie de antivirus. Eu nu am auzit pe nimeni ca ar avea virusi in smartphonul cu android. Mai rau iti face la telefon daca ai antivirus. Eu am telefon cu android de 2 ani si nu am vazut nici un virus. Plus ca androidul este o versiune a OS de pe PC numit Linux, iar Linuxul nu are virusi.