| Danielllz a întrebat:

Care este cel mai bun smartphone de pe piata cu cel mai bun difuzor ( sa se aude cel mai bine frecventele, bassu etc.)? Dar care este cel mai ieftin cu difuzor bun.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC One.

| ombladon112 a răspuns:

Http://bit.ly/1tKPe2m acestea au o sonorizare foarte buna

| AuroraLaptelui a răspuns:

Nu știu de pret, dar îți recomand HTC One, One mini și One M8.

| Butnariu_Ovidiu_1996 a răspuns:

Cel mai bun telefon cu care am ascultat muzica cel mai clar si mai uimitor a fost cu Gsmart Saga S3(la casti, desigur).La pretul de 1000 de lei cu ecranul ala urias e foarte bun(nu am incercat HTC-ul, dar la pretul ala, chiar o fi de 2 ori mai bun decat gsmart-ul, comparand preturile).