| Carrie1976 a întrebat:

Care este mai bun dintre iPhone 4s sau Samsung Galaxy s2. Va rog motivati raspunsul. Si e adevarat ca Samsung galaxy se strica repede?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mereu va fi o discutie interminabila intre care e mai bun iphone sau Samsung, ios sau android. nu te poti hotara decat testandu le pe ambele.

telefonul se strica in functie de cum il ingrijesti si cum il exploatezi

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Personal consider 4s superior S2-ului.Dar,trebuie sa ai mare grija cu 4s, deoarece sticla de pe spate poate ceda oricand la un soc mai puternic, nu mai vorbesc de zgarieturi de aici si faptul ca necesita o folie protectie pentru spate, sau carcasa protectie.Referitor la calitatea pozelor, sunt aproximativ la fel, cu greu poti deosebii vreo diferenta.Mai conteaza si gusturile aici. Spor la o alegere corecta.

| GrigoRee94 a răspuns:

Vorbiti ca sa nu adormiti cu 4S si 4, voi nici macar nu stiti ce e in interiorul telefoanelor astea, ca procesor sunt amandoua la fel ADICA UN SINGLE CORE nu un DUAL CORE cum are S2-ul happy, toata lumea care stie putin despre el spun ca 4S e iPhone 4 in carcasa de 4S, doar camera ce e mare ca in rest mai nimic si ca e vorba de S2, eu am S2 si sa fiu sincer ii schimb softul in fiecare zi deoarece folosesc unul neoficial si apar noi si noi updateuri in fiecare zi. Si da la viteza pot spune ca 4s si 4 il pot face dar la manevrabilitate in nici un caz nu pot bate un S2 mai degraba un Samsung sau ceva care ii poti schimba tu si acel nimic din el happy. Sper ca te-am ajutat. Daca esti nelamurit ma poti contacta, salut!

| P4u1 a răspuns:

4s mai bun ca s2 din toate punctele de vedere pana si iPhone 4 este mai bun ca Galaxy S2