| Nitu_Andrei_1997 a întrebat:

Care este mai bun Note2 sa iphone 5?

5 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

Ambele sunt la fel de bune, alegi ce vrea inima ta. nu există ceva mai bun ca celălalt, sunt doar 2 telefoane rivale, la fel de bune.
p.s: note 2 este destul de mare, nu știu dacă l-ai văzut sau nu în magazin, dar este destul de mare, așa că dacă ai palma mică sau buzunare mici s-ar putea să nu îți placă așa de mult

| Kumiko19 a răspuns:

Note 2 mult mai bun decat iphone.

| GasuXXL a răspuns:

IPhone 5 logic

| Jipa95 a răspuns:

Ambele telefoane isi au locul lor in performante. Unul este pe android, altul are IOS. Daca vrei un telefon cu un display mare atunci clar mergi pe note2. Dar daca vvrei ceva mai micut si elegant dar in acelasi timp si foarte performant, mergi pe Iphone5.

| OnuOnulică a răspuns:

Note 2 e mai bun dar mai bun e iPhone 5 cum si Note 3 e mai bun decat iPhone 6 happy