| ovimafiotul a întrebat:

Care este mai bun? s4 sau s5?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 (32GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Pool77 a răspuns:

Normal ca S5. Este si diferenta de pret, insa merita.

| JeffRider93 a răspuns:

Eu,sincer,nu văd diferența. Înafară de mărime, desigur.Dar, atâta timp cât S5 a apărut după S4, e mai bun.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Este mai bun deoarece este mai nou ca si galaxy s4.

| Nicusor_Olteanu_1994 a răspuns:

Parerea mea este ca telefonul mai bun este S5, dar depinde de gusturile tale.Bafta!

| NuDauInfoPers a răspuns:

Login ca s5 e mai bun.Ele sunt clasate de la cele mai proaste la cele mai bune prin numere.S1