| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai bun telefon ditre Iphone 4 si Samsung Galaxy Trend Plus? Funda+vot

1 răspuns:
| waSSaby a răspuns:

Iphone 4 are un procesor mai puternic ca Samsung-ul trend plus si o sa iti mearga jocurile mai frumos..rau la iphone e ca bateria nu te va tine mult..maxim 2 ore daca il folosesti in continuare..ambele se merita dar parerea mea..samsung-ul fiindca are un trend bun si android-ul e un sistem de operare mai cautat decat ios-ul...