| anonim_4396 a întrebat:

Care intre Lenovo s90 si iphone 5 sau 5s e mai bun? am azuit ca Lenovo a aparut de curand si e foarte bun si are legatura cu iphone 6 si cred ca face poze mult mai bune dect 5/5s. deci care e mai bun si ce pret are Lenovo?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo S90, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6739&idPhone2=5685

Atenţie : preferabil să fie varianta cu 32 GB memorie internă şi 2 GB RAM!

Toate cele bune.

Răspuns utilizator avertizat