| Krosa a întrebat:

Care? Iphone 5s sau Samsung galaxy s4.
Funda & Voturi!

16 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu mi-am luat un Allview V1 Viper si sunt foarte multumit. Este extraordinar!
http://www.allview.ro/......cificatii/

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy S4!

| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S4, e mai interesant si mult mai i9nteligent ca Iphone 5s happy

| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy S4.

| Melcul a răspuns:

iPhone 5s

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Categoric S4
http://bit.ly/1fWuxK4 (link generat de conversion marketing)

| Deliciouscupcake a răspuns:

Samsung galaxy 4

| InstinctPr3ciS a răspuns:

Depinde!
Din punct de vedere al sistemului:
Daca vrei un sistem mult mai rigid si m-ai securizat si un telefon bun poti opta pentru 5s de la Apple.
Daaca vrei diversitate si m-ai multe programe, dar nu la fel de securizate poti opta pentru S4 de la Samsung.
Din punct de vedere al telefonului :
Daca vrei un telefon cu un ecran mai mare si care este capabil sa faca m-ai multe scheme, iti recomand S4.
Dar daca vrei un telefon mai mic, dar mai premium la atingere, iti recomand 5s.
Acum depinde de tine ce vrei de la un telefon si care stil iti place mai mult. Eu iti recomand sa vezi cateva review-ri despre ambele telefoane si sa le butonezi putin prin magazin, si dupa aia sa te hotarasti singura care iti place. Depinde de gusturile si cerintele fiecaruia.

| sinstyle a răspuns:

Iphone 5s si nu vei regreta, trust me.

| oanastaroana a răspuns:

S4..este mult mai mare si mai bun!

| CristiSatmaru a răspuns:

Eu zic s4, e mai avansat si mult mai mare. happy

| SuzySuzy a răspuns:

Iphone 5s!

| blin4k a răspuns:

Normal ca Samsung galaxy s4

| account a răspuns:

Eu am avut Samsung si acum am iPhone 5s, daca vrei un telefon putin mai complicat (meniu mai avansat) iti recomand Samsung S4, dar daca vrei un telefon cu meniu simplu (sa il deblochezi si sa intri direct in aplicatia dorita/sau dai rapid un sms etc) iti recomand iPhone 5s. Ambele sunt interesante in felul lor.