| anonim_4396 a întrebat:

Care smartphone este mai bun dintre Samsung Galaxy Core 2 ...ooth-white si Samsung Galaxy Core 4g m.emag.ro/telefon-mobil-samsung-g386f-galaxy-core-4g-8gb -black-sm-g386fzkarom/pd/DMB1CBBBM/? De ce? Funda celui mai bun răspuns!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy Core 2, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6331&idPhone2=6099

Toate cele bune.