| cRaNs1MoRe a întrebat:

Care spuneti ca e mai aproape de S4(mai performant):Samsung galaxy s3 neo sau Samsung galaxy express 2? happy

1 răspuns:
| OnuOnulică a răspuns:

Deși Samsung Galaxy s3 e precendentul lui Samsung Galaxy S4 eu zic că Express 2 e mai aproape de S4.

Când zic asta mă refer și la mărime dar și la tehnicitate. Express 2 e cu mult mai bun de cât S3 deși ambele costă exact la fel din câte știu eu.

În concluzie Samsung Galaxy Express 2 e cel mai aproape de S3.

Numai bine!