| PaharDeSticla a întrebat:

Care sunt dezavantajele decodari cu gevey sim. Un iphone 4s cu gevey sim merita achizitionat?

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Nu. Nu-ti spun din experienta ci de la vreo 4 prieteni care au renuntat la gevey, atat pe 4 cat si pe 5. Singurul avantaj important e ca e mai ieftin. In rest, vreo 2 pierdeau semnalul, se descarca bateria mai repede, nu le mai functiona hotspot... nerecunoastere SIM...Cel mai bine unul neverlocked, dar e mai scump.