| Olari_Sveta_1996 a întrebat:

Care telefon e mai bun Samsung note 3 n9005, sau Samsung galaxy corea plus, sau, Samsung galasy s4,
vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu din astea care sa-mi eu.
cine -mi ajuta

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Eu as alege S4, din pacate insa toate cele enumerate de tine sunt destul de putin rezistente la socuri.

6 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3.

| coztel5437 a răspuns:

S4

| RockForALongLife a răspuns:

Samsung galaxy S4 este ce-l mai bun din lista insa depinde si de buzunarul tau

| hp8510p a răspuns (pentru RockForALongLife):

S4 nu este cel mai bun din lista.Note 3-ul este cel mai bun din lista cu o performanta mai mare decat s4

| Dudu521 a răspuns:

Pai... cel mai BUN telefon al momentului este Galaxy S5, dar daca nu-ti permite bugetul, eu as alege dintre cele enumerate de tine Galaxy S4. Cum spunea si 'mont', aceste Smartphone-uri sunt destul de fragile si trebuie sa ai mare grija big grin With pleasure happy
Fundoi? 1 puppy dog eyes happy

| Olari_Sveta_1996 explică:

Mersi muult