| monica7666 a întrebat:

Care telefon este mai bun: Allview p6 life sau Allview v1 viper?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview P6 Life, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6873&idPhone2=6024

Toate cele bune.

1 răspuns:
| PrivesteCatreCer a răspuns:

Eu am avut un P6 life si sincer am fost impresionat de el, nu se bloca de loc, avea un ecran atractiv, camera bunicia filma full hd, ma rog celalalt nu l-am avut...