| SaraLarisa17 a întrebat:

Care telefon este mai bun? iPhone6 sau iPhone 6s? ☺ La care dintre ele tine mai mult bateria? Mulțumesc anticipat ☺

Răspuns Câştigător
| HappyPanda a răspuns:

Am auzit si eu ca 6s este mai bun decat 6, dar nu exista foarte mare diferenta intre cele doua ( presupun ca se poate aplica si in cazul bateriei )... Daca ar fi sa imi iau un tel cel mai probabil as opta pentru un iphone SE care din cate am auzit eu, e cu mult mai bun decat iphone 6 si 6s. Mult succes

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

IPhone 6s fiind o generatie mai noua.