| RoxanaGhost a întrebat:

Care varianta credeti ca e mai buna?
HTC ONE X 16 gb sau HTC ONE X 32 gb?
Ce are unul si ce nu are altul?
Astept raspuns cat mai detaliat. :*

Răspuns Câştigător
| NeKuLetzZz a răspuns:

Cel de 32 are capacitatea de stocare mai mare cu 16 GB, fata de cel de 16 laughing
Crede-mă ca n-ai nevoie de 32 gb dacă îți iei telefon pentru poze și câteva aplicații.
Dacă descărci filme, sau ai multe jocuri care ocupa 300mb-1, 5gb fiecare, da as nevoie de 32.

2 răspunsuri:
| Anonimul95t a răspuns:

Buna este absolut logic ca varianta pe 32 gb este mai buna pentru ca are mai mult spatiu posibil sa fie mai scumpa aceasta varianta dar si mai buna

| TrandafirTrandafiriu a răspuns:

Htc one 32gb daca ai nevoie de spatiu de stocare mai mult, daca nu atunci 16, in rest nu au nici o diferenta.