| militaru_5971 a întrebat:

Cartela veche pe abonament în telefon nou. fac Facebook nou, merge o perioada; se blochează un timp ca apoi sa îmi intre vechiul cont de Facebook facă a scrie vreodată adresa sau parolă de la acel Facebook pe noul telefon. e posibil ca acea cartela sa memorizeze acel cont de Facebook și să se conecteze automat?

2 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu are legatura cu cartela. Are legatura cu contul Google pe care te-ai logat si pe care probabil s-au salvat datele contului de Facebook.

Răspuns utilizator avertizat