| anonim_4396 a întrebat:

Cartelele Vodafone se vand doar in magazinele Vodafone... sau se pot gasi si in chioscuri?

Răspuns Câştigător
| MariusSB a răspuns:

Buna!

Da,cu siguranta vei gasi si la chioscuri!

Multa bafta!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Si la toate magazinele de cartier inclusiv la chioschiul de ziare.
Pa, pa.

| stlucian a răspuns:

Cartele pentru reincarcare gasesti si in minimarketuri la casa/chioscuri ziare/magazine gsm/etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il cumperi la Vodafone, Vezi ca am si eu cartela acum. Cred ca gasesc si la chioscuri Cartela COSMOTE

| Andreea555012 a răspuns:

Se vind si la chioscuri

| DomnulFantastic a răspuns:

Se gasesc si la chioscuri

| kidi a răspuns:

Se gasesc si la chioscuri la vreo 27-30 de lei depinde de magazin. funda?

| Mateiciuc_Josh_1998 a răspuns:

Buna, cartele Vodafone se gasesc oriunde se scheama mazagin, funda?

| Flame_Vlad_1989 a răspuns:

Am cartela cosmote dar stiu unde se gasesc

se gasesc cel mai des la magazin Vodafone

dar putin mai multe la chioscuri

| XxXAbigailXxX a răspuns:

Gasesti si la chioscuri big grin dar si in magazinele Vodafone...