| Pasztor_David_1990 a întrebat:

Castile Sony mdr xb600 merge la telefoanele Allview? Din cate am inteles ca nu merg orce model de casti numai modelele H G V cele X nu merg si nu stiu de unde sa imi dau seama daca merg sau nu...ajutatima va rog. castile sunt astea. http://www.emag.ro/......EN94KBBBM/

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Telefonu are port jack de 3, 5 mm castile au mufa jack de 3, 5 deci se potrivesc.

| sappy a răspuns:

Merg cu siguranta! Eu am casti asemanatoare tot de Sony si pe Allview n-am avut probleme!

| Pasztor_David_1990 explică:

Nu ii adevarat poate sa aiba jack3.5 dar degeaba daca are altfel circuitu ...nu mai raspundeti daca habar nu aveti!