| WoKy a întrebat:

Cat ar merita un Allview a 4 all, de 2 ani si ceva (cred) aspect 9/10 si aici ma refer la niste crapaturi minore in coltul din dreapta jos si stanga sus. Ce mentionat ca touch-ul merge impecabil, ecranul inca are folia originala, deci nu are urma de zgarietura, butoanele merg perfect, bateria inca tine, iar butonul "home" nu mai este luminat, insa functioneaza!
Funda!

6 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu merita mai mult de 100 ron și asta cu indulgență. Daca zici că are acele crăpături, înseamnă ca a fost dat de pământ, ceea ce îi afectează funcționarea conformă, la care se adauga faptul că fiind consumabilă, la fel ca oice gadget sau laptop de serie e vechi și de pe acuma încep „distracțiile" cu el, adică azi merge mâine e în service și tot o să reapri la el.Succes

| WoKy explică (pentru DeyCj):

Nu, nu e necesar service pentru ca telefonul functioneaza perfect, si chiar nu are probleme de software.

| DeyCj a răspuns (pentru DeyCj):

Scuze WoKy dar fiind că individu asta mă ignoră ca să nu-i mai pot răspunde la atacurile ce le face sunt obligat să fac așa:
EmanuelEmy7.
Vezi-ți te rog de treaba ta și nu te mai folosi limbaje licențioase la adersa userilor ce oferă soluții la întrebările altora.Comparativ cu tine mai sunt și useri care oferă soluții fără să aștepte nimic în schimb
Pentru afrimația asta „@woky Nu-l baga in seama pe Pul. Franaru sau lupul de pe net, ca abereaza grav! winking" are raport acest individ ce trimite mesaje în privat cu injurii și amenințări, și apoi crede el ca dacă mă ignoră o să scape ne pedepsit.Greșit!

| DeyCj a răspuns (pentru WoKy):

E drept, dar așa cum știi orice gadget este foarte sensibil la șocuri, și asta îi scade valoarea din păcate, de asta l-am evaluat la 100 ron net happy.

| WoKy explică (pentru DeyCj):

Sunt perfect constient de pret, de asta nici nu am comentat legat ca ar fi aberatie ceea ce ai fi zis. Nici eu n-am cerut mai mult de 100 pe el, insa eram curios daca ma fentez, sa zic asa, sau nu!
Mersi oricum!

| notefree a răspuns:

As zice 120 de lei maxim