| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o cartela Orange si cati euro iti trebuie sa activezi optiunea aia cu multe mesaje? Si cum se numeste acea optiune? Multumesc happy.

Răspuns Câştigător
| pinky_2290 a răspuns:

Depinde de fiecare magazin. Sunt magazine in care o cartela orange cu numar costa 10 lei, in altele 20 de lei. Reincarcarea este de la 2 la 30 si ceva de euro. Sunt mai multe optiuni de reincarcare cu mesaje multe; sunt 400 de mesaje si minute in retea cu 4, 5 euro; 500 de mesaje si minute in retea cu 5, 5 euro si asa mai departe. Dupa ce ai cartela suna la *100# si o sa vezi acolo mai multe oferte.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@pinky, multumesc.

Alte răspunsuri