| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa sa-mi tai cartela pt telefonul cu sistem android? Vreau sa-mi micsorez cartela pentru noul telefon. Cat ar costa?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti schimba gratis la operatorul de telefonie

| hp8510p a răspuns:

La Germanos costa 5 lei.De unde scoateti voi preturile astea de 50 de lei?

| Ottakringer a răspuns:

Nu costa nimic, asta e de datoria lui.
Eu am capsator pentru micro sim. daca e sa iau cate 50 lei la fiecare ma imbogatesc laughing)
Eu nici in Germania cand taiam cartela la service nu imi lua nimic. nici macar 1 cent.

| BenWilde a răspuns:

Costa in jur de 50 de lei. Eu mi-am taiat-o singur acasa cu foarfecul. Poti gasi tutoriale pe internet.

| TheBlackEmo a răspuns:

Matusa mea a dat doar 5 lei sa o taie pentru tableta ei, la Orange parca

| Yasmine1999 a răspuns:

Eu am taiat o cartela cu 10 lei (Samsung galaxy s3), si pentru iphone am platit 50 lei.

| FaDisperato_Alex_1999 a răspuns:

Daca ai abonament te duci si ti-o face pe gratis. Daca nu, cauti pe youtube si ti-o faci sigura.

| Dulciku a răspuns:

Eu am mers la Vodafone si miau schimbat-o pe gratis.