| Oliiitepupa a întrebat:

Cat de bun este telefon UTOK 350 D?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum deja stii, este un brand romanesc. Cum este nou pe piata, nimeni nu a apucat inca sa-l aibe, si sa-l foloseasca zilnic in conditii normale. Te-as sfatui sa mai astepti un an pe putin pana sa-ti cumperi un brand nou. Astfel poti sti cu siguranta cat de bun este, ce plusuri si ce minusuri are telefonul.

Ca o scurta impresie, e un telefon ieftin, accesibil si slabut. Camera este cea mai slaba dintre toate, 2 MegaPixeli iar cea din fata are 0.3 MegaPixeli. Nici nu stiam ca exista una asa slaba, pana acum. Procesorul bunicel, rezolutie mica si display-ul relativ micut.

Daca il folosesti, sa stii ca vei putea sa ai cateva aplicatii pe el, jocuri, dar nu foarte puternice, si cam atat. Ia-ti gandul de la poze clare, decente cu rezolutie buna.

Daca il folosesti doar pentru vorbit si cateva aplicatii ti-l recomand. Daca vrei si alte lucruri de la el, nu te sfatuiesc sa-l cumperi.

P.S. Design-ul este dragut, chiar ma atrage. pacat ca telefonul este cam slabut.

1 răspuns:
| liceu a răspuns:

L-am testat eu. are un design foarte fain. problema este cu camera. face poze cam slabe. in rest e fain. am citit raspunsul lui "SINERGYY"si pot sa iti garantez ca intra foarte multe jocuri. nu stiu faza cu "puternice", deoarece nu stiu ce jocuri sa le incadrez in aceasta categorie, dar jocurile care ma intereseaza pe mine sunt: Subway Surfers, Temple run si mai cateva. dar merg foarte bine. este si dual sim. androidul este mare. deci cam singurul minus e camera