| Bogdan549 a întrebat:

Cat de mult se mai merita un xiaomi mi4? Nu-mi trebuie un android cine stie ce. Doar sa faca poze calumea, sa mai mearga un joc ceva si sa fie ieftin in banii lui (631.71 https://www.magazinieftin.ro/......-4g-alb/).

Răspuns Câştigător
| Jula_Alex_2002 a răspuns:

Xiaomi Mi4 are niste specificatii uluitoare pentru pretul lui, camera este de 13 mpx. Daca vrei un telefon pentru poze ia-ti un Sony Z5, care are camera de 23 mpx, dar pretul este de peste 2000 de lei.
Xiaomi Mi4 are un procesor Quad Core de 2.5 ghz, are ultimul Android si anume 6.0.1, 16gb, 3gb de ram, o baterie de 3080 mah si o camera frontala de 8mpx. Pentru 920 de lei este un telefon foarte bun