| lobont98 a întrebat:

Cat e maximul de euro pe care ii poti transfera de pe abonament pe o cartela prepay? Daca primesc euro pe telefon dupa cat timp ii pot transfera alt cuiva?

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Transferul de credit este posibil doar de la un cont PrePay catre altul, nu si de pe un abonament pe o cartela PrePay; abonamentul Orange dispune de resurse nu de credit. Poti, insa sa efectuezi o reincarcare a unui cont PrePay de pe un abonament, cu o valoare maxima de 200 de euro.
De asemenea, in cazul in care ai primit credit pe cartela ta PrePay, nu vei putea initia un alt transfer de credit catre alt utilizator in urmatoarele 30 de zile.
O zi buna,
Orange Helpers

| AgathaRo a răspuns:

35 euro / transfer. Pe luna poti transfera pana la 100 euro.