| anonim_4396 a întrebat:

Cat inseamna 5 inch? Credeti ca un telefon de marimea asta e prea mare pentru un copil de 12 ani?

Răspuns Câştigător
| JuliaCNDSVH a răspuns:

5 inch = 12, 7 cm.
Daca vrei sa i-l cumperi si el isi doreste cu adevarat eu zic sa faci aceasta investitie. happy
Telefonul meu are de 5 inch ecranul si nu mi se mai pare mare pentru ca m-am obisnuit cu el. Poate la inceput o sa-i fie necomfortabil cand vorbeste la telefon din cauza marimii.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E destul de mare, acum te poti multumi cu un telefon de 30 de lei fara camera de fotografiat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am telefon de 4.5 inch si este mare. Am dublul varstei acelui copil si dupa parerea mea telefonul de 5 inch este prea mare pentru el. Ar trebui ceva care sa nu evidentieze.

| vaporwave a răspuns:

e cat varsta lui, 12 cm
si totusi mai mare ca penisul lui, de asemenea

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Daca tie iti place ce mai conteaza?

| cristycristina12 a răspuns:

Bună! Pai 1 inch este egal cu 2, 5 cm. Și eu am un tel de 5 inch și este foarte mare dar la 12 ani e cam greu să îl folosesti. Pa!

| cristi1309 a răspuns:

Ie cam mare dacă îmi spui cam la ce preț vrei un telefon pot sa îți recomand unul sau mai multe din care sa alegi