| Search69 a întrebat:

Cat se face Allview x2 soul de black friday? acum este in jur de 1.300 lei. Se va face cam 1.000 lei? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie si mai ieftin, vezi tu.

| Search69 explică (pentru mgtow):

Da, frate pe mine ma intereseaza pe emag..as alege din Allview x2 soul sau Allview x2twin(950 lei). Nu pot sa las pana in ultima zii pentru ca am un buget de 1.000 de lei si nu stiu daca o sa coste atat telefonul. Daca aflii sau crezi ca o sa fie in jur de 1.000 de lei spune-mi. Multumesc!

| mgtow a răspuns (pentru Search69):

Nu sant in tara.