| anonim_4396 a întrebat:

Cati MB de internet pe mobil aveti? Si cat va tin? Eu am un nou abonament cu 300 MB si nu stiu cum ar trebui sa ii folosesc, cam cat sa stau pe net, sau fiecare chestie cat consuma - Facebook, WhatsApp, Instagram?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Eu am facut luna trecuta peste 700 mb in programul vorbesti, net primesti de la Vodafone! happy Daca detii un sartphone, dar sigur detii unul, intra la setari->rata de utilizare a datelor, iar de acolo poti limita cati mb de internet vrei sa ti se consume intr-o zi.
Fiind smartphone, mananca destul de mult fie in aplicatii precum instagram, fb, browsing, etc.

Bft! happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

300Mb iti ajung lunar pentru facebook, whatsapp, citit mailuri, citit ceva stiri pe net.

Eu am 1.5G lunar si consum maxim 700MB dar folosesc intens internetul.