| Iulian922 a întrebat:

Cati mb mi se i-a pe telefon daca descarc o melodie? Dar un joc?

3 răspunsuri:
| Beretta a răspuns:

Dimensiunea melodiei + ~500kb(depinde cat de incarcat e site-ul, daca e varianta pentru mobil etc etc), depinde de site, deci sa spunem intre 3-7 mb per molodie

| catalinkata a răspuns:

Depinde cat de mare e melodia

| xxXBuGhYXxx a răspuns:

La o melodie consuma cam 3-6 MB dar la jocuri depinde de telefon ca daca e smartphone poate sa consume peste 50mb iar daca e un telefon obisnuit iti consuma undeva oe la 500kb-1200kb