| Addaa1998 a întrebat:

Caut un telefon mobil cu touch-screen care sa fie lung in lungime si sa aiba peste 3.2 mp. Insa sa il gasesc la Orange sau pe eMAG. De pilda(Samsung Galaxy Ace La fleur)!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Incerca un LG!

| antimulte a răspuns:

Asta, si este pe stoc la eMAG. http://www.emag.ro/......EQSLNBBBM/

| Seby1994 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa fie lung in latime?!? ce ai zice de telefoanele Allwiev?

| Sorian_Catalin_1977 a răspuns:

Uite aici: ecran rezolutie Full Hd, camera 13 Mb. Display 5 inch. E made in China. Dar si LG-ul e facut in china. Pana si IPhon-ul e in China facut. Pretul e asta: US $213.99 - 279.99 / piece
Approximately € 156, 41 - 204, 66 / piece.

Depinde de ce iti alegi ca si memorie.

Pagina asta de net a fost recomandata la ProTv de George Buhnici (I like IT)