| RdRodica a întrebat:

Ce aplicatie folosesc pentru a sterge un stiker de pe un mesaj sau o poza?
Am primit un screenshot, este un stiker pus pe o poza de profil. Si nu stiu ce sa folosesc pentru al sterge

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai cum să îl ștergi. Practic poza pe care ai primit-o nu nu are informația cu ce a fost sub stickerul respectiv.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt o gramada ( https://bit.ly/3hoZ9u3 ) dar cele mai multe nu poti lucra cu ele decat daca le cumperi. Cea mai cunoscuta este Photoshop dar trebuie si o initiere. E greu sa lucrezi cu ele fara sa le cunosti.

Răspuns utilizator avertizat
| iulianr a răspuns:

Nu ai cum să ștergi.

| IarsiIar a răspuns:

Nu exista o astfel de aplicatie.