| Lorenna88 a întrebat:

Ce aplicatii trebuie sa aiba fiecare fata in telefon?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Miau1617 a răspuns:

Buna Lorena! Pai sa incepem pe categorii laughing : 1.Pentru selfie-CandyCamera, Retrica, Instagram (le spun pe cele mai importante) 2.Pentru mesaje-Facebook/Messenger, Whats Upp, Viber, Skype 3.Pentru joaca-recomand Nebulous 4.Pentru muzica-Shazam(ghiceste muzica, inregistrand-o)si un PlayerMuzical 5.Pentru dragalasenie/ajustari -Go Keyboard si temele (la alegere). Sper ca te-am ajutat! Funda? Te rog? :*

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Aplicatiile pe care le foloseste!

| SHINeeTaemin a răspuns:

Period calendar

| Made_Self_1995 a răspuns:

Facebook, Youtube UN net bun fara limita si o camera buna pentru selfie-uri.

| Daiana01 a răspuns:

Instagram, SnapChat, WeheartIt, vine, skype. Whatsapp, big day lite.

| Lorenna88 explică:

VA multumesc anticipat la toti m-ati ajutat foarte mult

| sunshine93 a răspuns:

9 gaglaughing