| Simion_Costica_1965 a întrebat:

Ce are telefonul meu de se stinge singur desi este alimentat

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poate avea un defect intern, baterie defectă, probleme cu softul, viruşi, etc.

Toate cele bune.

| anonimg a răspuns:

Pe langa rasspunsurile lui maximilian00 si DjSheepyOfficial, problema poate fi rezolvata si daca vei sterge din temele instalate in el.

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Probleme cu softul! Poti merge la un servis si til vor resofta ei

| Simion_Costica_1965 explică (pentru DjSheepyOfficial):

Pot sa il resoftez eu

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru Simion_Costica_1965):

Parerea ema cel mai bine mergi la un servis si til resofteaza ei va costa in jur de 20/40 lei

| maximilian00 a răspuns:

Pai nu este buna bateria...trebuie schimbata neaparat daca vrei sa mearga