| Marius352 a întrebat:

Ce ati alege intre Huawei P9 LITE si Samsung Galaxy J5 2016?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Samsung.

| untu a răspuns:

Amandoua sunt bune, dar eu as lua un Huawei P9 LITE!

| Mihai1810 a răspuns:

Nici unul din cele 2, as lua un LG Nexus 5x sau un iphone 5s.

| DracoSpam a răspuns (pentru Mihai1810):

IPhone 5s nu se mai merita luat anul asta, daca tot vrei iPhone mai strange ceva bani si ia-ti SE.

| Mihai1810 a răspuns (pentru DracoSpam):

Inca merita iphone 5s, am prieteni care au iphone 5s si le ruleaza superb.

| KanezuY a răspuns:

Huawei P9 Lite!

| DracoSpam a răspuns:

Recomand cu caldura P9 lite, eu am telefonul asta si sunt multumit de el.

| Burnaz_Daniela_2002 a răspuns:

Samsung alege samsungul e mult mai bun decat o porcarie de Huawei