| FlorentinaF a întrebat:

Ce ati alege intre un Samsung Galaxy J5 si un A3?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Eu as merge pe j5, am avut j5 nu am ce sa-i reprosez,e un telefon foarte bun, nu are lag, blitz fata/spate, l-am testat ore intregi, bateria tine 2 zile, nu mi-a placut ca era prea mare si mi-am luat a5, dar ca aspect i dau 8, hardware 9, pret 8

| FlorentinaF explică (pentru FlorinCiokan):

Mi-era teama doar de camera si de felul in care merge. Multumesc frumos!

| RAY a răspuns (pentru FlorentinaF):

Camera e super ok, am facut apel video pe viber, se misca ok

6 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Salut, mergi linistit pe J5, este mai bun si la camera si baterie!winking

| FlorentinaF explică (pentru Eastwood):

Multumesc frumos! J5 ramane

| FlorinCiokan a răspuns:

Eu iti propun cu 200 lei in plus ( Care in ziua de azi sunt nimic ) iti iei un A5.
Care e mult peste J5 si A3 la toate capitolele.
J5 are 1.5 GB Ram. e foarte putin.
A5 are 2GB Ram 512 ram e foarte important. am avut eu un S5 mini cu 1.5 GB Ram si aveam lag la greu si dupa am trecut la 2GB si e o mare diferenta.

| Beactrice a răspuns:

Cu siguranta J5!winking