| Diaconasu_Paula_2000 a întrebat:

Ce fac daca mi-am scăpat telefonul in apa? Am încercat deja cu congelatorul si cu feonul dar cu nici un rezultat ...ecranul începe sa se inegreasca ...mentionez ca am un Nokia lumia 630 si vreau sa stiu daca mi-l primeste la garantie. A trecut deja destul de mult timp ..cam o ora de când l-am scăpat. Vreau sa stiu ce pot face.

1 răspuns:
| AndreiSerban1993 a răspuns:

Ai scos bateria, cartela, cardul? Daca nu ai o sansa micuta sa il primeasca la garantie, dar ai si sansa sa iti iei alt telefon.