| cristinavaile a întrebat:

Ce fel de tableta buna/telefon bun stiti? dar sa aiba google play! happy

Răspuns Câştigător
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Telefon Samsung Galaxy 3, 4, 5, tableta Samsung Tab, telefon Sony Experia

3 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Pentru buget-vonino orin s sau alta tableta de la ei am eu sunt f multumitsau utok cu procesor Intel sau un Apple sau un Samsung da-mi un buget oricum nu de la Samsung os a ai o mare surpriza cand o sa vezi ca dai 10 mil si nu e cum te-ai asteptat am avut eu dar am dat-o ca aveam nevoie de bani

| vladmariuss a răspuns:

Un telefon foarte bun cu android este Samsung s2 are blitz magazin play nu este scump / Samsung galaxi mini 2 si este ieftin. Tableta cea mai buna este tab 2 7 costa 1000 lei si este si telefon merge sa bagi si cartela sim merg jocurile perfect / e-boda

| Disneeey a răspuns:

Pai cam la 4 milioane... Alwiev smartphone S4... Crede-ma e foarte bun... Sper ca te-am ajutat... Funda?