| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa resetezi set. din fabrica la telefon (am un Nokia 201)?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Inseamna ca iti stergi tot ce e in el si va arata ca in prima zi in care l ai cumparat si l ai deschis

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Cu aplicatiile preinstalate (telefoanele au dinainte instalate jocuri si aplicatii).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca inteleg bine, atunci cand l-am cumparat avea unele aplicatii descarcate exemplu un joc pe care l-am sters ca nu aveam suficient spatiu. Daca fac aceasta resetare il pot avea din nou, adica revine la cum era inainte cand l-am deschis prima oara. Care ar fi riscurile? Il am de 2 ani telefonul si nu vrea sa ''moara''.Am si net pe telefon sper ca nu se strica. Ofer funda.