| LTAA a întrebat:

Ce jocuri bune si gratuite stiti pentru Android?
O lista cat mai completa, daca se poate!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ce telefon ai? intra pe mob.org, da click pe iconita cu android si apoi vezi unde este sa iti selectezi modelul telefonuluiwinking
Acolo vei vedea toate jocurile compatibile cu telefonul tauwinking
Ce recomand eu : Shadow fight 2 [il gasesti numai pe mob.org si pe alte site-uri]
-Voxel rush
-Real racing 3
-Asphalt 8
-Fifa 14
-Despicable me
-Worm run [mob.org]
-Real drift
-Panzer panic
-Traffic panic london
-Sea battle
-Subway surfers
-Fruit ninja
-Temple run 2
-Clumsy ninja
-Minecraft pocket edition
si multe altele...

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Depinde aici de ce android ai sunt jocuri care permit versiune de cel putin 2.2 ori 1.3
http://www.androidgamesroom.com/stand-alone-games/?id=2

| LTAA explică (pentru kar1GaNNN):

Android 4.1.1 (Jelly Bean).

| mixxjim a răspuns:

De ce nu intri tu direct sa vezi ce jocuri sunt gratuite? Mai multe decat poti vedea asa nu-ti poate spune nimeni happy

| LTAA explică (pentru mixxjim):

Marea majoritate a jocurilor gratuite, este ocupata de jocuri de proasta calitate.